Telefon Rehberi
A   B   C   Ç   D   E   F   G   Ğ   H   I   İ   J   K   L   M   N   O   Ö   P   R   S   Ş   T   U   Ü   V   Y   Z   HEPSİ

Dahili:

Oda:

İsim:

A dan Z ye İSİM
Z den A ya
DAİRE
BİRİM
A dan Z ye ODA
Z den A ya
A dan Z ye DAHİLİ
Z den A ya
A dan Z ye TELSİZ
Z den A ya
Serdar ÇAM Dr. Başkanlık Başkan 9.KAT 1040-1041
Serkan KAYALAR Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü 906 1002
Hadi TURUS Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü 903 1008
Onur ÖZTÜRK Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü 905 1003
Muharrem Muhsin ÇELİK Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü 905 1003
Murat ÖLÇENOĞLU Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü 903 1006
Uğur TANYELİ Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü 902 1009
Fatih Abdi ÇETİN Başkanlık Özel Kalem Müdürlüğü 902 1012
Süreyya ER Başkan Yardımcılığı Başkan Yardımcısı 806 1028-1029
Nermin MUTLU Başkan Yardımcılığı Sekreterya 807 1030
Süreyya POLAT Başkan Yardımcılığı Başkan Yardımcısı 808 1032-1033
Nur AKYILDIZ Başkan Yardımcılığı Sekreterya 807 1031
Ali MASKAN Başkan Yardımcılığı Başkan Yardımcısı 813 1042-1043
Ulviye BARIŞ Başkan Yardımcılığı Sekreterya 812 1038
Selda ÖZDENOĞLU Başkanlık Başkanlık Müşavirleri 804 1024
Hasan Erkan FIRATLI Başkanlık Başkanlık Müşavirleri 811 1037
Selim KUŞ Başkanlık Başkanlık Müşavirleri 804 1025
Mükremin UZUN Başkanlık Sayıştay 803 1261
Selda YOLCU Başkanlık Sayıştay 801 1259
Ahmet AKPINAR Başkanlık Sayıştay 801 1260
Süleyman ŞAHİN Başkanlık İç Denetim 811 1036
Rahman NURDUN Dr. Başkanlık Başkan Danışmanı 902 1007
Mehmet PARLAK Hukuk Müşavirliği 1.Hukuk Müşaviri 810 1035
Nilay KILIÇ Hukuk Müşavirliği Sekreterya 805 1026
Can ÖZDEMİR Hukuk Müşavirliği 414 1185
Ezel YAVUZ Hukuk Müşavirliği 104 1330
Ali Özgün ÖZTÜRK Dr. Orta Asya ve Kafkaslar Oak.D.Bşk. 608 1097-1098
Serap ÇELİK Orta Asya ve Kafkaslar Sekreterya 609 1099
Elif TÜRKİSLAMOĞLU Orta Asya ve Kafkaslar Kazakistan 604 1089
Özlem GÜVENÇ Orta Asya ve Kafkaslar Gürcistan 603 1087
Suna ÇOLAKOĞLU Orta Asya ve Kafkaslar Azerbaycan 604 1088
Feray ATAK Orta Asya ve Kafkaslar Özbekistan 611 1102
Zehra ALTUNDAĞ Orta Asya ve Kafkaslar Kırgızistan 601 1083
Şengül İLERİ Orta Asya ve Kafkaslar Tacakistan 612 1104
Mehmed SÜLKÜ Orta Asya ve Kafkaslar Özbekistan 610 1101
Oya TÜTÜNCÜ Orta Asya ve Kafkaslar Türkmenistan 612 1105
Ahmet DAYI Orta Asya ve Kafkaslar Mühendis 610 1115
Elvan KILIÇ Orta Asya ve Kafkaslar Türkmenistan 606 1309
Gülnaz ÇELİK Orta Asya ve Kafkaslar Diğer Ülkeler 601 1081
Osman Can ÜREL Orta Asya ve Kafkaslar Gürcistan 601 1082
Fuat ERDOĞMUŞ Orta Asya ve Kafkaslar Azerbaycan 601 1084
Dildar ŞİRDAZOVA Orta Asya ve Kafkaslar Diğer Ülkeler 614 1349
Mahmut ÇEVİK Dr. Balkanlar ve Doğu Avrupa Bada.D.Bşk. 708 1064-1065
Emine Handan KEÇİBAŞ Balkanlar ve Doğu Avrupa Sekreterya 709 1066
H. Pınar ÖZCAN KÜÇÜKÇAVUŞ Balkanlar ve Doğu Avrupa Bulgaristan ve Diğer Ülkeler 712 1072
Filiz ŞAHİNCİ Balkanlar ve Doğu Avrupa Kosova 712 1071
Keman ÖZDEMİR Balkanlar ve Doğu Avrupa Bosna Hersek 711 1069
Özlem KESKİN Balkanlar ve Doğu Avrupa Bosna Hersek 711 1070
Saida MUFTAREVİÇ Balkanlar ve Doğu Avrupa Sırbistan 707 1063
Leyla GÜLBUDAK Balkanlar ve Doğu Avrupa Karadağ 704 1054
Tülinay BALTA Balkanlar ve Doğu Avrupa Arnavutluk 704 1053
Hakan SEÇİLMİŞ Balkanlar ve Doğu Avrupa Sırbistan 703 1051
Nihal ERSOY Balkanlar ve Doğu Avrupa Moldova 710 1068
Selcan YIMAZ DAYI Balkanlar ve Doğu Avrupa Makedonya 710 1067
Çağla GÜLTEKİN TOSBAT Balkanlar ve Doğu Avrupa Ukrayna 703 1052
Yasemin MELEZ BİÇER Balkanlar ve Doğu Avrupa Mühendis - Mimar 707 1058
İlker KAYSERİLİOĞLU Balkanlar ve Doğu Avrupa Mühendis - Mimar 707 1059
Emre AKTUNA Balkanlar ve Doğu Avrupa Mühendis - Mimar 707 1062
Burhanettin KAPUSUZOĞLU Diğer 809 1034
Fulya ASLAN Diğer 606 1308
Emre AKSOY Balkanlar ve Doğu Avrupa Mühendis 101 1342
Volkan GÜLTEKİN Balkanlar ve Doğu Avrupa Bulgaristan ve Diğer Ülkeler 606 1092
Mehmet BAYRAK Balkanlar ve Doğu Avrupa 606 1313
Emine Gizem BAŞKAN Balkanlar ve Doğu Avrupa Mimar 814 1045
Necip Özay ÖZÜTOK Balkanlar ve Doğu Avrupa 205 1237
Murat ORAL Balkanlar ve Doğu Avrupa 204 1234
Enver ARPA Dr. Ortadoğu ve Afrika Odaf.D.Bşk. 706 1056-1057
Seda VAROL Ortadoğu ve Afrika Sekreterya 705 1055
Sibel GÜNEĞİ Ortadoğu ve Afrika Afrika ve Diğer Ülkeler 713 1073
Nebil HÜSEYİN Ortadoğu ve Afrika Filistin 701 1320
Mehmet Beyazıt AKSOY Ortadoğu ve Afrika Yemen - Ürdün 701 1049
Sibel SAKA Ortadoğu ve Afrika Diğer Ülkeler 713 1075
Orhan AYDIN Ortadoğu ve Afrika Diğer Ülkeler 713 1074
Nergis SAĞLIK Ortadoğu ve Afrika Filistin 701 1046
Abdullah SARI Ortadoğu ve Afrika Filistin 701 1048
Seda DAĞLI Ortadoğu ve Afrika Senegal - Gambiya - Nijer - Mali 613 1108
Betül SÜLKÜ Ortadoğu ve Afrika Senegal - Gambiya - Nijer - Mali 613 1107
Muhsin BALCI Ortadoğu ve Afrika Somali 614 1112
İsmail COŞGUN Ortadoğu ve Afrika Etiyopya - Cibuti - Eritre 614 1111
Kazım DOĞAN Ortadoğu ve Afrika Diğer Ülkeler 102 1339
Giray TEZEL Ortadoğu ve Afrika Raporlama 605 1090
Havva YILMAZ Ortadoğu ve Afrika 605 1091
Emine GERÇEK Ortadoğu ve Afrika Suriye-Lübnan 613 1106
Celalettin GÜNGENCİ Ortadoğu ve Afrika Mühendis - Mimar 607 1096
Mustafa KERİMOĞLU Ortadoğu ve Afrika Mühendis - Mimar 607 1095
Mustafa DEMİRKAYA Ortadoğu ve Afrika Mühendis-Mimar 607 1094
Abdul Kadir PEKŞEN Ortadoğu ve Afrika Mühendis 714 1078
Tarık METE Ortadoğu ve Afrika Tunus - Cezayir - Fas 714 1077
Aydın APAYDIN Ortadoğu ve Afrika Tunus - Cezayir - Fas 714 1353
Kutluhan YÜCEL Ortadoğu ve Afrika Moritanya-B.Faso-S.leone-Liberya-Gine 714 1079
Onur GEZ Ortadoğu ve Afrika Moritanya-B.Faso-S.leone-Liberya-Gine 714 1080
Alparslan ÇEVİK Ortadoğu ve Afrika Yemen 713 1076
Ömer KOCAMAN Ortadoğu ve Afrika Kenya - Tanzanya - Uganda - Ruanda 701 1319
Bekir DEMİR Ortadoğu ve Afrika Kenya - Tanzanya - Uganda - Ruanda 701 1047
Mehmet YAZGAN Dr. Ortadoğu ve Afrika Diğer Ülkeler 411 1175
Emre YÜKSEK Ortadoğu ve Afrika Diğer Ülkeler 411 1174
Sadık Emin ŞEN Ortadoğu ve Afrika Mimar 607 1093
Yahya GÜLSEVEN Ortadoğu ve Afrika 101 1340
Serhat KÜÇÜKKURT Ortadoğu ve Afrika Etiyopya - Cibuti - Eritre 614 1110
Özgül ATİK Ortadoğu ve Afrika 613 1109
Ömer Faruk GÜLER Ortadoğu ve Afrika Tarım ve Hayvancılık Projeleri 102 1338
İlyas ÖZDEMİR Ortadoğu ve Afrika 102 1337
İbrahim KATIRCI Ortadoğu ve Afrika 614 1113
Abdullah SARI Ortadoğu ve Afrika 101 1345
Şule BAYAR Ortadoğu ve Afrika 101 1343
Mahmut URHAN Ortadoğu ve Afrika 102 1334
Barbaros AKÇAKAYA Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Dogal.D.Bşk. 208 1248-1249
Meray ÖZCAN Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Sekreterya 209 1250
Yeşim BAKTIR Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Afganistan 211 1265
Mustafa BÜTÜN Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Afganistan 211 1266
Veysel ÇİFTÇİ Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Moğolistan 203 1232
Nilüfer KAMER Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Moğolistan 203 1233
Canan ALPASLAN Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Pasifik 206 1239
Selami GÖNEN Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Latin Amerika 206 1238
Osman VATANSEVER Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Pakistan 206 1317
Burak SARITARLA Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Güney Asya 207 1244
Hacı Ahmet DAŞTAN Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Güney Asya 207 1245
Sedef BULUT Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Pakistan 210 1251
Enes DOLUKÜP Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Pakistan 210 1252
Mehmet Akif ŞEKERCİ Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Pasifik 207 1241
Halim Ömer SÖĞÜT Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Latin Amerika 207 1243
Muhammed ÜNAL Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Latin Amerika 206 1240
Fikret ÇUBUK Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Güney Asya 207 1246
İbrahim YARIMOĞLU Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Mühendis-Mimar 214 1316
Halil İbrahim ERDAL Dr. Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Afganistan 214 1264
Adem URFA Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Afganistan 214 1315
Mehmet Bünyamin BİLİR Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika Pakistan 214 1263
Sarper ÇINAR Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika
Hülya KIRMIZIGÜL Doğu ve Güney Asya, Pasifik ve Latin Amerika 204 1235
Mehmet YILMAZ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Dio.D.Bşk. 408 1169-1170
Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sekreterya 409 1171
Cüneyt ESMER Dış İlişkiler ve Ortaklıklar PKO Genişleme Çalışmaları 205 1236
Ayşegül HAMŞİOĞLU Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Bölgesel Projeler 407 1167
Kürşat ERTUĞRUL Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Bölgesel Projeler 407 1166
Nuri KILIÇ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Bölgesel Projeler 407 1168
Esin ACAR ERGİN Dış İlişkiler ve Ortaklıklar İkili ve Çok Taraflı Projeler 404 1160
Ayşe ÖRÜN Dış İlişkiler ve Ortaklıklar İkili ve Çok Taraflı Projeler 405 1162
Belgin ÇAĞDAŞ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar İkili ve Çok Taraflı Projeler 405 1161
Berna GÜRKAŞ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar İkili ve Çok Taraflı Projeler 406 1187
Ömer ÖZBEY Dış İlişkiler ve Ortaklıklar 406 1189
Ömer ÇETİN Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Medya Projeleri 412 1177
Yaver DEMİR Dış İlişkiler ve Ortaklıklar PKO Genişleme Çalışmaları 303 1197
Nermin BAŞTEMUR Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Polis Projeleri 403 1157
Fazıl Akın ERDOĞAN Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Polis Projeleri 403 1158
Hikmet ÖZDENOĞLU Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Proje Analiz 410 1172
Tuba ÖZÜTOK Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sağlık Projeleri 412 1176
Zeynep BAYRAK Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sivil Toplum Kuruluşları (STK) 414 1183
Tolga KESKİN Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sivil Toplum Kuruluşları (STK) 413 1179
Yunus Emre BİLİCİ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sivil Toplum Kuruluşları (STK) 413 1180
Necla DEMİRDAĞ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sivil Toplum Kuruluşları (STK) 413 1181
Kübra KAÇAR Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sivil Toplum Kuruluşları (STK) 413 1182
Nesrin ÖZSARAÇ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Tarım ve Hayvancılık Projeleri 401 1152
Galip YILMAZ Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Tarım ve Hayvancılık Projeleri 401 1153
Ayşe ÖZCAN Dış İlişkiler ve Ortaklıklar 401 1155
Ebru SANER Dış İlişkiler ve Ortaklıklar UNDP Proje 414 1184
Ömer Faruk ALIMCI Dış İlişkiler ve Ortaklıklar Sivil Toplum Kuruluşları (STK) 406 1188
Salih POLAT Dr. Dış İlişkiler ve Ortaklıklar 410 1173
Hasan Burak CERAN Strateji Geliştirme Sg.D.Bşk. 308 1208-1209
Nurçin Sağlam ÖZATA Strateji Geliştirme Sekreterya 309 1210
İmran ERUZ Strateji Geliştirme Muhasebe Yetkilisi 311 1214
İrfan PAMUK Strateji Geliştirme Ön Mali Kontrol 307 1218
Zühtü ÇAL Strateji Geliştirme Ön Mali Kontrol 305 1200
Maşuk PUSA Strateji Geliştirme Ön Mali Kontrol 307 1206
Derya GÜÇLÜ Strateji Geliştirme Ön Mali Kontrol 307 1205
Adnan İTMİŞ Strateji Geliştirme Ön Mali Kontrol 306 1203
İsmail Bedrettin BIÇAKLI İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri
Murat DURAK Strateji Geliştirme 303 1196
Sevil KAYMAKÇI KOÇAK Strateji Geliştirme Muhasebe 313 1216
Lokman ÇEKİÇ Strateji Geliştirme Muhasebe 313 1221
Hatice Zehra BÜYÜKTAVŞAN Strateji Geliştirme 313 1217
Sezen IŞIK Strateji Geliştirme Muhasebe 310 1213
Nail AVCI Strateji Geliştirme Muhasebe 310 1212
Fatih İLERİ Strateji Geliştirme Muhasebe 313 1220
Önder TAŞÇI Strateji Geliştirme Muhasebe 312 1215
Hatice ERGÜL Strateji Geliştirme Muhasebe 312 1211
Füsun GÜR Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 304 1198
Ayşe DİLSİZOĞLU Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 306 1219
Zeynep ARIK ERCAN Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 306 1202
Nurçin YILDIZ Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 304 1199
Bilge SUNGUR Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 306 1222
Nurdan ÇAKIR Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 301 1193
Şevki Mert BARIŞ Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 301 1192
Alper EREN Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 301 1191
Kübra TÜRK Strateji Geliştirme Raporlama ve Koordinasyon 301 1190
Abdül Azim AYDIN Strateji Geliştirme 307 1207
Gökçen KALKAN Dr. İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İkdh.D.Bşk. 508 1136-1137
Hatice BUHARİ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Sekreterya 509 1138
Yusuf KASARCI İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Kurumsal İletişim Koordinatörü 503 1123
Eyyüp ERTEK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Basın ve Tanıtım 103 1272
Şansal AKINBİNGÖL İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Basın ve Tanıtım 103 1274
Muhammed Ömer ERSOY İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Basın ve Tanıtım 103 1273
Hatice Özlem BİRDAL İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Basın ve Tanıtım 505 1126
Songül KARATAŞ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Bilet Rezervasyon 506 1130
Gülhanım ÖZTÜRK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Bilet Rezarvasyon 506 1131
Tuğba KARAKAŞ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri 506 1149
Seher DEMİRYÜREK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri 506 1129
Ertuğrul BULUT (DYS) İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Bilgi İşlem Birimi 306 1331 29-104
Yunus DERVİŞ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Bilgi İşlem Birimi BİM 1288
Ebubekir Erdem ÜNAL İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Bilgi İşlem Birimi BİM 1291
İsmail AYDIN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Bilgi İşlem Birimi BİM 1290
Yasemin YESİRGİL İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Bilgi İşlem Birimi BİM 1292
Aytekin AYDEN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Eğitim Birimi 501 1120
Yücel TAMGÜÇ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Eğitim Birimi 501 1119
İbrahim ERBİR İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Eğitim Birimi 504 1125
Serkan ZENGİN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri 505 1127
Şaver KABAÇALI İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Evrak ve Arşiv 213 1255
Filiz TAŞDEMİR İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Evrak ve Arşiv 213 1256
Nilgün BAĞCI İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Evrak ve Arşiv 213 1257
Neziha ÖZAYDIN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Evrak ve Arşiv 213 1258
Zübeyir YAKARYILMAZ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler 501 1118
Fikrettin YÜKSEL İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Zemin Kat 1281
Arif CAMGÖZ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Zemin Kat 1282
Dursun YILDIZ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Zemin Kat 1283
Süleyman DERİNTAŞ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Zemin Kat 1284
Fatih ÇELİK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Zemin Kat 1285
Erdoğan BAYAR İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Bodrum Kat 1301 29-131
Erhan KORKMAZ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Bodrum Kat 1298 29-128
Tolga ÖZKÖKER İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Bodrum Kat 1300 29-125
Ahmet BAŞDERE İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Bodrum Kat 1300 29-125
Mevlüt TAPLI İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Bodrum Kat 1297 29-128
Hatice Belgin UĞURLUCAN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Zemin Kat 1000-1001
Tarık AKSU İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler Personel Yemekhane 1306
Gürkan İŞÇİ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri
Yusuf AKÇA İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Destek 201 1223
Birol SOĞUKÇAM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Destek 201 1224
Oğuzhan İÇDEN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Destek 201 1225
Tayfun ATMACA Dr. İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Destek 105 1350
Kürşat TARIM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Destek 105 1351
Mehmet Murat AYGEN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Destek 105 1352
Özden TURAL İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Eğitim Birimi 504 1124
Mehmet BODUR İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Özlük 512 1143
Nazmiye ÖZTÜRK ÇALAR İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Özlük 512 1144
Halil ACAR İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Özlük 513 1146
Namiye YILDIRIM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Satın Alma 507 1132
Zekiye TAŞDEMİR İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Özlük 513 1151
Kenan YILDIRIM İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Özlük 513 1145
Pınar ATAY İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Personel Özlük 513 1147
İnci GÖKÇE BİLGİÇ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Pko Birimi 510 1139
Halil AKSOY İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Pko Birimi 510 1140
Semra AYAN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Pko Birimi 511 1141
Zehra AYSAN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Pko Birimi 511 1142
Cenk GEDİK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Satın Alma 507 1134
Harun Raşit KAYMAK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Satın Alma 507 1148
Kazım KARABACAK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Satın Alma 507 1133
Halil ORTABOSTAN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Satınalma 507 1135
Recai KILINÇ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri 814 1044
Mehmet KAHRAMAN Dr. İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Yayın 501 1117
Turan CAN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Kütüphane Zemin Kat 1278
Emrah YAVUZ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Ergün KORKUT İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Gürkan SAVRAN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Hasan ÖZTÜRK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Necmettin ERDEK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Ramazan GÖRGÜLÜ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Sefer GÖKTEPE İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Selçuk KALKAN İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Tuncay GÖÇ İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
Ümran ALKAYA İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Ulaştırma Zemin Kat 1276-1277
İsmail BIÇAKLI İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri 102 1335
Süleyman ŞAHİN Program Koordinasyon Ofisleri Afganistan - Kabil PKO Koordinatör 1640
Abdurrahman Sibğatullah TOPRAK Program Koordinasyon Ofisleri Afganistan - Kabil PKO Koord. Yrd. 1641
Kemal Kadir KARADOĞAN Program Koordinasyon Ofisleri Afganistan - Mezar-ı Şerif PKO Koordinatör 1628
Program Koordinasyon Ofisleri Afganistan - Mezar-ı Şerif PKO Koord. Yrd. 1629
Birol ÇETİN Program Koordinasyon Ofisleri Arnavutluk - Tiran PKO Koordinatör 1600
Necati ÇAYIRLI Program Koordinasyon Ofisleri Arnavutluk - Tiran PKO Koord. Yrd. 1601
Mustafa Haşim POLAT Program Koordinasyon Ofisleri Azerbaycan - Bakü PKO Koordinatör 1610
İsmail GÜRLEK Program Koordinasyon Ofisleri Azerbaycan - Bakü PKO Koord. Yrd. 1611
Zülküf ORUÇ Program Koordinasyon Ofisleri Bosna Hersek - Saraybosna PKO Koordinatör 1621
Sibel ÖZKAYA Program Koordinasyon Ofisleri Bosna Hersek - Saraybosna PKO Koord. Yrd. 1622
Ömer AYKON Program Koordinasyon Ofisleri Bosna Hersek - Saraybosna PKO Koord. Yrd. 1622
Kürşat MAHMAT Program Koordinasyon Ofisleri Filistin - Kudüs/Ramallah PKO Koordinatör 1634
Program Koordinasyon Ofisleri Filistin - Kudüs/Ramallah PKO Koord. Yrd. 1635
Mustafa KORKMAZ Program Koordinasyon Ofisleri Gürcistan - Tiflis PKO Koordinatör 1616
Canan KAPLAN Program Koordinasyon Ofisleri Gürcistan - Tiflis PKO Koord. Yrd. 1617
Mustafa YAZICI Program Koordinasyon Ofisleri Karadağ - Podgoritsa PKO Koordinatör 1644
Leyla ERDEK Program Koordinasyon Ofisleri Karadağ - Podgoritsa PKO Koord. Yrd. 1645
Evren RUTBİL Program Koordinasyon Ofisleri Kazakistan - Astana PKO Koordinatör 1647
Banu ÖZTAŞ Program Koordinasyon Ofisleri Kazakistan - Astana PKO Koord. Yrd. 1648
Halil İbrahim OKUR Program Koordinasyon Ofisleri Kenya - Nayrobi Koordinatör 1920
Hakan ERGÜN Program Koordinasyon Ofisleri Kırgızistan - Bişkek PKO Koordinatör 1811
Harun AVCI Program Koordinasyon Ofisleri Kırgızistan - Bişkek PKO Koord. Yrd. 1812
Program Koordinasyon Ofisleri Kırgızistan - Bişkek PKO Faks 1819
Eyüp Yavuz ÜMÜTLÜ Program Koordinasyon Ofisleri Kosova - Priştine PKO Koordinatör 1613
İsmail DURHAT Program Koordinasyon Ofisleri Kosova - Priştine PKO Koord. Yrd. 1614
Teoman TİRYAKİ Program Koordinasyon Ofisleri Makedonya - Üsküp PKO Koordinatör 1605
Program Koordinasyon Ofisleri Makedonya - Üsküp PKO Koord. Yrd. 1605
Ekrem KALAN Dr. Program Koordinasyon Ofisleri Moğolistan - Ulan Bator PKO Koordinatör 1820
Program Koordinasyon Ofisleri Moğolistan - Ulan Bator PKO Koord. Yrd. 1821
Program Koordinasyon Ofisleri Moğolistan - Ulan Bator PKO Faks 1822
Atilla Cem KARAMOLLAOĞLU Program Koordinasyon Ofisleri Moldova - Kişinev PKO Koordinatör 1608
Mustafa KICIR Program Koordinasyon Ofisleri Moldova - Kişinev PKO Koord. Yrd. 1609
Yavuz ÇORUH Program Koordinasyon Ofisleri Özbekistan - Taşkent PKO Koordinatör 1631
Program Koordinasyon Ofisleri Özbekistan - Taşkent PKO Koord. Yrd. 1632
Mehmet Şamil EMİN Program Koordinasyon Ofisleri Pakistan - İslamabad PKO Koordinatör 1830
Hüseyin ERGEZEN Program Koordinasyon Ofisleri Pakistan - İslamabad PKO Koord.Yrd. 1831
Program Koordinasyon Ofisleri Pakistan - İslamabad PKO Skrt. 1832
Program Koordinasyon Ofisleri Pakistan - İslamabad PKO Faks 1833
Anıl ERTEKİN Program Koordinasyon Ofisleri Senegal - Dakar PKO Koordinatör 1840
Selahattin CANSIZ Program Koordinasyon Ofisleri Senegal - Dakar PKO Koord. Yrd. 1841
Abdulahad KÖKDAĞI Program Koordinasyon Ofisleri Somali - Mogadişu Koordinatör 1861
Ahmet GÖÇER Program Koordinasyon Ofisleri Somali - Mogadişu Koord.Yrd. 1860
Program Koordinasyon Ofisleri Somali - Mogadişu Koord..Yrd. 1860
Program Koordinasyon Ofisleri Somali - Mogadişu Skrt. 1862
Yahya ACU Program Koordinasyon Ofisleri Sudan - Hartum PKO Koordinatör 1651
Program Koordinasyon Ofisleri Sudan - Hartum PKO Koord. Yrd. 1652
Nazım AKSOY Program Koordinasyon Ofisleri Tacikistan - Duşanbe PKO Koordinatör 1636
Program Koordinasyon Ofisleri Tacikistan - Duşanbe PKO Koord. Yrd. 1637
Ali MUSLU Program Koordinasyon Ofisleri Türkmenistan - Aşkabat PKO Koordinatör 1625
Program Koordinasyon Ofisleri Türkmenistan - Aşkabat PKO Koord. Yrd. 1624
Hacı Bayram BOLAT Program Koordinasyon Ofisleri Ukrayna - Kırım PKO Koordinatör 1603
Nilüfer BARCA Program Koordinasyon Ofisleri Ukranya-Kırım PKO Koord. Yrd. 1604
Faruk Bozgöz Program Koordinasyon Ofisleri Yemen - Sanaa PKO Koordinatör 1850
Program Koordinasyon Ofisleri Yemen - Sanaa PKO Koord.Yrd. 1851
Gonca PARLAK Dr. Diğer Zemin Kat 1280
Çay Ocağı Zemin Kat Diğer Zemin Kat 1275
Çay Ocağı 1.Kat Diğer 1.Kat 1270
Çay Ocağı 2.Kat Diğer 202 1231
Çay Ocağı 3.Kat Diğer 302 1195
Çay Ocağı 4.Kat Diğer 402 1156
Çay Ocağı 5.Kat Diğer 502 1121
Çay Ocağı 6. Kat Diğer 602 1085
Çay Ocağı 7.Kat Diğer 702 1050
Çay Ocağı 8.Kat Diğer 802 1021
Çay Ocağı 9.Kat Diğer 904 1005
Toplantı Salonu - BÜYÜK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler 1.Kat 1269
Toplantı Salonu - VIP İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler 1.Kat 1271
Yemekhane Personel İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler 10.Kat 1306
Yemekhane Başkanlık İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri İdari İşler 10.Kat 1305
Danışma (Güvenlik ) Diğer 1000-1001
Garaj Kapısı (Güvenlik) Diğer 1299
İzzet KARADAŞ Diğer 1296
Serkan YAYLA (Cam Temizleyicisi) Diğer 1269
Listelenen Kayıt Sayısı: 332

50.19.74.67

© H.AKSOY - 2011 v4.0